2015-12-02

Привітаємо дітей ГЕРОЇВ зі cвятом Миколая разом!

Вже за традицією напередодні новорічних свят ми всі готуємо подарунки рідним та близьким, а особливо дітям. З минулого року це коло для багатьох із нас розширилось – це діти учасників АТО. Війна не має права позбавити їх Новорічного та Різдвяного дива. Тому, СК «Княжа» пропонує всім бажаючим долучитися до благодійної ініціативи «Привітай дітей ГЕРОЇВ», та подарувати діткам поранених або загиблих воїнів АТО свято.

Наповнити серця малят радістю та щастям дуже просто:
1. Знайдіть родину з маленькою дитиною, де батько загинув або був поранений у зоні АТО
2. Попросіть дітлахів написати листа до Святого Миколая
3. Опублікуйте фото листа на офіційній сторінці СК «Княжа» у Фейсбук під постом «Привітай дітей ГЕРОЇВ» (https://www.facebook.com/KniazhaStrahuvanna/photos/a.239013822907810.1073741828.238318026310723/664184507057404/?type=3&theater)

Після публікації представник страхової компанії зв’яжеться з Вами та передасть подарунок дитині.

«Ми гарантуємо, що перші 200 учасників отримають свої подарунки. На жаль, ми не можемо охопити всіх учасників, але гарантуємо кожному, хто надішле фото листа, заохочувальний солодкий подарунок», - розповіли у компанії. Ця акція діє на всій території України, адже представництва Страхової Компанії «Княжа» є у кожному місті. Фото з листами бажано надіслати до 15 грудня, щоб встигнути закупити подаруночки!

«Ми прагнемо, перш за все, привернути увагу суспільства та бізнесу до сімей наших Героїв, - сказав Заступник Голови Правління СК «Княжа» Максим Гапчук. - Ми не маємо права забувати тих, хто жертвуючи своїм життям захищав нашу країну. Саме тому дуже важливо щоб діти в сім’ях наших Героїв отримали трішки тепла та любові від всіх нас. Ми закликаємо бізнес відмовитись або суттєво скоротити бюджети своїх корпоративних новорічних свят, та спрямувати кошти на допомогу тим, хто її так потребує!»

Давайте зробимо радіснішими і щасливішими свята для наших дітей! Адже чужих дітей не буває…

Долучайтесь!