2015-10-20

Соціальні педагоги ознайомились із можливостями роботи у галузі консалтинга

На факультеті соціальної педагогіки та психології відбулась зустріч з керівниками Консультаційного центру "Мій Партнер" Тетяною Байбара та Романом Голянчуком. Мета зустрічі - інформування студентів 3, 4, 5 курсів спеціальності "Соціальна педагогіка", що навчаються за спеціалізацією "соціально-правовий захист", про те, як стати успішним та отримати роботу за таким перспективним напрямом як консалтинг - надання консультаційних послуг.

Роман Голянчук розкрив різні напрями консалтинга, головним з яких є пенсійне забезпечення (державне та недержавне), а також окреслив основні переваги консалтингу (розширення кола спілкування, самостійність та незалежність, перспектива кар'єрного розвитку тощо). Говорили також про особистісні якості фахівця, що важливі при роботі з клієнтом.

На думку керівника практикою факультету соціальної педагогіки та психології Наталії Мамай, студенти уважно сприйняли інформацію, жваво обговорювалиактуальні питання та висловили бажання взяти учать у подальшому навчальному тренінгу.

Заступник декана з профорієнтаційної роботи факультету соціальної педагогіки та психології Олена Лещенко зазначила: "Такі зустрічірозкривають нові можливості працевлаштування студентів - соціальних педагогів та є цінними для отримання ними практичного досвіду".

Джерело: Факультет соціальної педагогіки та психології