2016-02-09

Увага! Вебінар! Нова страхова програма від СК 'Юпітер VIG'

Шановні партнери!

До вашої уваги пропонується нова програма страхування життя від СК «Юпітер Вієнна Іншуранс Груп» «Здорове майбутнє»/

Дана програма страхування орієнтована на працездатне населення України віком від 18 до 60 років, що прагне створити певний грошовий капітал та забезпечити комплексний розширений страховий захист, пов'язаний з життям, здоров’ям та працездатністю Застрахованої особи.

Страхова програма «Здорове майбутнє» є комплексним рішенням, із можливістю обрання додаткового пакету ризиків до основного страхування. Даному продукту відповідають Договори страхування з серією 4-ОС/X та 1-ОС/V. Програма страхування передбачає індивідуальні рішення для кожного клієнта. Зручний калькулятор дозволяє розраховувати страхові суми з урахуванням всіх побажань клієнта, а також обмеження за додатковими ризиками. Широка цільова аудиторія та гнучка цінова політика, можливість укладення договору страхування не тільки в гривні, а також в доларах США, ЄВРО робить програму доступною для широкого кола споживачів та зручною для продажів.

Більш детальну інформацію Ви дізнаєтесь під час участі у Вебінарі, на якому буде презентовано нову страхову програму «Здорове майбутнє»:

Вебінар відбудеться: 09 лютого 2016 року о 18:00!

ВХОД НА ВЕБИНАР