2015-09-23

Інформація від ГУ ДФС у Запорізькій області.

ГУ ДФС у Запорізькій області надає роз"яснення щодо наступних питань:
- Влітку громадянин надає в оренду житлове приміщення іншим фізичним особа, які прибули на відпочинок. В якому порядку оподатковується податком на доходи сума отриманої орендної плати?
- Сільськогосподарське підприємство протягом літнього сезону укладає з громадянами договори ЦПХ на виконання разових робіт. Який порядок оподаткування доходів
- В якому розмірі не оподатковуються податком на доходи кошти надані працівникові на відрядження?
- Профспілкою організацією сплачується вартість путівки членам профспілки та їх дітям. Чи оподатковується податком на доходи кошти направлені на оплату вартості путівок?
- Чи оподатковується податком на доходи аліменти, які виплачуються внаслідок розірвання шлюбу?
- Підприємством сплачена вартість навчання працівника підприємства. Чи оподатковується зазначена сума податком на доходи?
- До яких доходів не застосовуються податкові соціальні пільги?
- Чи застосовується податкова соціальна пільга до заробітної плати працівника підприємства, який є зареєстрованим приватним підприємцем?
- Як розраховується база оподаткування податком на доходи у разі нарахування доходів у не грошовій формі?
- Чи має право сільськогосподарське підприємство - суб'єкт спеціального режиму оподаткування перераховувати кошти зі спеціального рахунку на погашення не лише суми ПДВ, сплаченої при придбанні виробничих факторів, а й на погашення їх вартості?
- Чи вважатиметься цільовим використанням коштів спеціального рахунку спрямування їх на погашення податків та зборів за податковими зобов'язаннями суб'єкта спеціального режиму оподаткування?
- Який порядок використання або повернення коштів, які були надмірно або помилково перераховані на спеціальний рахунок сільськогосподарським підприємством?
- Чи вважатиметься цільовим використанням коштів спеціального рахунку спрямування їх на виплату заробітної плати своїм працівникам, які задіяні у виробництві сільськогосподарських товарів/послуг?
- Чи вважатиметься цільовим використанням коштів спеціального рахунку спрямування їх на погашення кредиту та відсотків установам банку, якщо сільськогосподарський товаровиробник використав кредит на придбання матеріально-технічних ресурсів виробничого призначення? Більш детальна інформація

Дізнайтеся про спеціальне страхування при мобілізації Більш детальна інформація