2015-10-10

КЦ "Мій Партнер" прийняв участь у обласному турнірі юних правознавців

10 жовтня на базі юридичного факультету Запорізького національного університету провели ІІ Запорізький обласний турнір юних правознавців на тему: «Права людини і права дитини: наш досвід та міжнародно-правові стандарти». В інтелектуальних змаганнях взяли участь 19 команд старшокласників шкіл і гімназій, а також студентів коледжів із Запоріжжя, Мелітополя, Василівки, Дніпрорудного та Енергодара. У результаті їхньої напруженої боротьби кращими правознавцями професійне журі визнало команду Економіко-правничого коледжу ЗНУ «Декстра».

Серед організаторів заходу, що мав на меті покращити загальний рівень правової грамотності молоді та підвищити в їхніх очах престиж правничої професії, були Департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізький національний університет, Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Регіональний інформаційно-аналітичний центр «Освіта та громадянське суспільство», Координаційна рада молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції в Запорізькій області.

Партнерами заходу стали громадські організації - «Запорізький вектор», «Центр розвитку кар’єри «Професіонали», «Центр реформ, демократії та права» «Відкритий світ і Україна», Карамельна майстерня «Веселі карамелі», вищі навчальні заклади - Запорізький національний університет, Класичний приватний університет, Запорізький національний технічний університет, Консультаційний центр "Мій Партнер" та УСК "Княжа VIG". Переможці турніру отримали цінні подарунки від організаторів та партнерів турніру.

Джерело: Юридичний факультет