2015-10-03

КЦ «Мій Партнер» представив свою роботу на «День кар’єри»

Близько 600 молодих людей, у тому числі студенти, трудова молодь, школярі, переселенці, взяли участь у всеукраїнському проекті «День кар’єри / Profyday», що відбувся днями у Запоріжжі.

Захід організований за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, Запорізького обласного центру молоді та громадських організацій: «Центр зайнятості вільних людей» та «Центр розвитку кар’єри «Професіонали».

Метою проекту є впровадження ефективного механізму налагодження діалогу між роботодавцями та безробітною молоддю через проведення галузевих ярмарків вакансій та кар’єри. Під час заходу молодь, зокрема, вчилася мистецтву презентацій і самопрезентацій, створенню успішних резюме, вдалому проходженню співбесід, і навіть опановувала навички розуміння характеру та цілей людини по її обличчю.

Кожен відвідувач вибирав те, що йому найпотрібніше: тренінги від професійних тренерів, зустрічі з роботодавцями, консультації. «ProfiDay» надихнув багатьох гостей заходу на створення проектів, пошук роботи.Прямо на заході можна було знайти й роботу. Адже в його рамках відбулася виставка роботодавців, які пропонували зокрема й вакансії.

Під час заходу Консультаційний центр "Мій Партнер" презентував професію "Фінансовий консультант". Особливий інтерес у молоді викликали перспективи данного напряму діяльності, а також можливості для самореалізації в розвитку власної справи.

Джерело: Міністерство молоді та спорту України